İk Bloggerları Beyin Fırtınası

Herkese merhaba,

Geçtiğimiz Cumartesi günü (22 Ekim 2016), İk Bloggerları Beyin Fırtınası buluşmasını Point Otel’de gerçekleştirdik. Bizi bir araya getiren İkdaBlog’un yazarı Melis Tiftikçi’ye ve bu buluşmaya sponsor olan Bereket Döner’e emekleri için teşekkürler.

20161025_145336

Çalışmaya başlamadan önce minik bir test çözdük. İk bloggerları birbirlerini ne kadar tanıyor, onu öğrendik ve öğle arasından sonra da yine küçük bir oyun oynadık :). Beyin fırtınasında ihtiyaçlarını konuştuğumuz, çözümlerini düşündüğümüz konular birbirinden farklı kitleler içindi. Öğrenciler, iş arama sürecinde olanlar, profesyoneller… İstediğimiz konu için yuvarlak masa seçtik, ekip oluşturduk, görüşlerimizi paylaştık. Farklı masalara da katılıp dinlemek, katkıda bulunmak serbestti. Ben İk bloggerlarının ihtiyaç duyabilecekleri noktaların ve çözüm önerilerinin konuşulduğu masadaydım.

Sorunlar, beraberinde yeni düşünceleri getirdi. İk Bloggerları Beyin Fırtınasının tüm katılımcıları olarak (İk) Blog Yazma Etik ve Politikalarını belirleme fikrini benimsedik. Detaylar: https://ikdablog.wordpress.com/2016/10/23/blogger-etigini-ve-politikalarini-tanimliyoruz/ adresinde. O gün aramızda olamayan bloggerların da desteklerini bekliyoruz.

Blog yazmaya başlayalı uzun bir süre olmadı. Hem beyin fırtınasına davet edildiğim, hem de görselimizdeki ifadede yer aldığı üzere İk’nın Güçlü Kalemleri ile tanıştığım için çok mutluyum. İlgili kişilere tekrar teşekkürler.

Verimli geçen günümüzün, verimli projelere vesile olması dileğiyle,

Pınar Şahin

 

 

İk Bloggerları Beyin Fırtınası” üzerine bir yorum

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s